منابع آیلتس

کتاب های که برای دوره های IELTS در نظر گرفته شده اند کتاب های Mind Set می باشد .

توضیحات در مورد کتاب های Mindset For IELTS

MINDSET ، دوره چند سطحی از سازمانی است که آزمون IELTS را تولید می کند ، مهارت های انگلیسی دانش آموزان را توسعه می دهد و آنها را برای روز آزمون کاملا آماده می کند.

MINDSET ، یک دوره 4 سطحه از کمبریج ، شما را کاملا با آزمون آیلتس آشنا میکند. ترکیبی منحصر به فرد از محتوای چاپی و آنلاین شما را قادر می سازد که طول دوره و تمرکز را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید. واحدهای مبتنی بر مباحث که به نوبه خود هر چهار مهارت را پوشش می دهند و یافتن خواسته های شما را آسان می کند. هر سطح شامل استراتژی های یادگیری ، تمرین مهارت ها و تمرین امتحانی است که برای کمک به دانش آموزان در رسیدن به نمره ی مورد نظر خود طراحی شده است. ماژول های مهارت های آنلاین تمرینات اضافی را فراهم می کند ، و ماژول های پرینتی (داخل کتاب) به زبان آموزان کمک می کند تا از اشتباهات رایج جلوگیری کنند. این دوره برای دانش آموزانی که برای ماژول آکادمیک آماده می شوند ، امکان دسترسی به آزمون های معتبر عملی آنلاین در Testbank را فراهم می کند. MINDSET با در نظر داشتن معلمان طراحی و پشتیبانی می شود و از معلمان آیلتس پشتیبانی و مشاوره می گیرد و با ارتباط گیری واضح بین فعالیت ها و آزمون حداکثر اطمینان را در کلاس تضمین می کند.

ویژگی های اصلی

مناسب برای آیلتس آکادمیک.
بیش از 150 مورد پشتیبانی هدفمند در هر سطح به دانش آموزان کمک می کند تا عملکرد آزمون را به حداکثر برسانند.
ماژول های آنلاین برای خواندن ، نوشتن ، گوش دادن ، صحبت به علاوه گرامر و واژگان هر سطح را همراهی می کنند و می توانند در کلاس استفاده شوند یا برای تمرین در منزل تنظیم شوند.
ماژول های آنلاین آگاه از گروه ها به دانشجویان کمک می کند تا از اشتباهات رایج جلوگیری کنند.
دسترسی به آزمون های آزمایشی آنلاین آیلتس در Testbank به این معنی است که دانش آموزان می توانند با این آزمون آشنا شوند.

مشاوره آنلاین ثبت نام
Call Now