سئوالات متداول و آنلاین آکادمی سفیر پلاس

سئوال مورد نظر خود را از کارشناسان ا بصورت آنلاین بپرسید
عدم ارسال
سئولات رایج و عمومی
تفاوتِ آکادمی زبان پلاس با دیگر موسساتِ آموزشِ زبان چیست؟

1- به دلیل استفاده از برترین اساتید و تجهیزات آموزشی

2- به دلیل استفاده از قویترین سیستم آموزشی با استفاده از جدیدترین کتب آموزشی   (Speakout ) و بروزترین متد آموزشی و منعطف با نیاز امروز مخاطبین در ایران با بهره گیری از استاندارهای آموزشی برترین دانشگاههای دنیا       اطلاعات بیشتر

آیا آکادمی زبان پلاس وابسته یا زیرمجموعه سازمان یا موسسه خاصی است؟

خير. آکادمی زبان پلاس در بخش خصوصي و با سيستم آموزشی كاملاً متفاوت از دیگر موسسات فعاليت مي کند. همچنین موسسین آکادمی زبان پلاس کاملا مستقل از موسسات مشابه دیگر عمل می کنند.

متدِ آموزشی آکادمی زبان پلاس چیست؟

نظام حاکم بر آکادمی زبان پلاس بر اساس سه اصل "زمان كمتر"، "آموزش بهتر" و "محتواي كاربردي تر" تدوين گرديده است. این آموزش بر مبنای متد (CLT) و شاخه اي از آن به نام (TBLT) طرح ريزي شده است. محور آموزش تمرین ”صحت“ و ”روانی کلام“ و تمرکز آن بر روی تقویت مهارت ”گفتاری “(Speaking) است. آکادمی زبان پلاس علاوه بر تولید محتوی آموزشی، نگاه رایج در مورد تعلیم و تعلم را نیز دگرگون کرده است: چه از جانب مدرس در روش های ارائه مطالب، کلاس داری، ارزیابی و نحوه برخورد با زبان آموز و در نظر گرفتن ترجیحات یادگیری شان و چه از جانب زبان آموز در بازنگری در سیر و روند آموزش و یادگیری خود.

آیا سیستم آموزشی در همه ی شعبات یکسان است؟

بله، تقويم آموزشي و اجرایی، منابع و كتب و ساختار سطوح آموزش با برنامه ريزي، پشتیبانی و نظارت دفتر مركزي آکادمی زبان پلاس طراحی، اجرا و ارزیابی مي گردد.

آیا آزمون تعیین سطح شهریه دارد؟

بله. به علت صرف وقت و انرژي نیروی انسانی کارشناس و هماهنگی های سازمانی مربوطه. و در نظر داشته باشید در جلسه آزمون تعیین سطح ، مشاوره آموزش زبان انگلیسی به تمام شرکت کنندگان تعیین سطح برای تصمیم گیری بهتر و روشن شدن مسیر آموزش زبان انگلیسی شرکت کنندگان داده خواهد شد.

 

تعداد زبان آموزان یک کلاس چند نفر است؟

در آکادمی زبان پلاس کلاس های عمومی با ظرفیت استاندار جهانی  12-5 نفر برگزار می شود که این موضوع در مقایسه با سایر موسسات موجود درایران منحصربفرد می باشد

آیا کلاس ها بصورت مختلط برگزار می شوند؟

تمامی مراکز آکادمی زبان پلاس پذیرای متقاضیان آقا و خانم می باشند.

تفاوت دوره تخصصی CPE, CAE, FCE با دوره IELTS چیست؟ آیا تفاوت لهجه ها در این دوره ها مشکل ساز است؟

 دوره های  CPE, CAE, FCE، IELTS  دوره هایي تخصصي و با اهدافی متفاوت هستند. اعتبار مدارك CPE, CAE, FCE مادام العمر بوده، در حالي كه مدارك IELTS  اعتباري 2 ساله دارند. از آنجايي كه مدرسين از مواد آموزشي مختلف برای آشناسازي زبان آموزان با هر دو لهجه American / British استفاده مي كنند، مشكلي پيش نخواهد آمد.

رسیدگی به شکایات دانشجویان چگونه است و مسئولش کیست؟

زبان آموزان در صورت مواجهه با هرگونه مشكل مي توانند مراتب را با مسئول مركز در ميان بگذارند. در صورتي كه مشكل موجود از طرف مسئول مركز قابل حل نباشد، مي توانند آن را با دفتر مركزي آکادمی زبان پلاس در ميان گذارند.

نظام ارزیابی مدرسین چیست؟

تمام مدرسين به صورت دوره اي در هر ترم و طبق برنامه ريزي مسئول مركز ارزيابي مي شوند و پس از آن در جلسه اي جداگانه نكات مورد نظر با مدرس در ميان گذاشته مي شود. همچنين دفتر مركزی آکادمی پلاس بر روي تمامي ارزيابي ها نظارت كامل داشته و كارشناسان نيز به صورت دوره اي برای ارزيابي در مراكز حضور فعال دارند.

آیا مدرک معتبری در پایان دوره ها ارائه می شود؟

در صورت درخواست زبان آموز، گواهي پايان سطح با مهر و امضای موسسه ی ارائه خواهد شد. 

آیا امکان گرفتن نمایندگی یا شعبه از آکادمی پلاس در تهران یا شهرستان ها وجود دارد؟

در صورتی که درخواست اخذ نمایندگی از آکادمی پلاس را دارید به منوی اصلی (قسمت نمایندگی ) مراجعه فرموده و فرم مربوط را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

سئولات رایج دوره های مبتدی
آیا کلاس های فشرده (4 روز در هفته) برگزار می شود؟

آکادمی زبان پلاس آمادگی دارد انواعِ کلاس ها – عادی، فشرده و فوق فشرده - را با رعایت اصول آموزشی استاندارد و مصوب موسسه برگزار کند.

آیا امکانِ برگزاری کلاس های Free Discussion وجود دارد؟

متقاضيانِ كلاسِ Free Discussion مي توانند در کلاس های Keep talking که در طول هفته و آخر هفته برگزار می شوند ثبت نام نمایند.

آیا دوره های بین المللی نظیر CELTA برگزار می شود؟

دوره ی CELTA به دلیل مشکلات سال های اخیر به صورتِ مستمر و دوره ای به طور کلی در ایران برگزار نمي شود. متقاضيان جهت کسب اطلاعات بیشتر ویا مشاوره مي توانند با دفترِ مركزيِ آکادمی زبان پلاس تماس حاصل فرمایند.

آیا در پایان ترم ها Top student انتخاب می شود؟

بله ، در هر کلاس زبان آموزی که بالاترین نمره که حتما باید از 91 به بالا باشد را کسب کند به عنوان Top student انتخاب شده و این زبان آموز برای ثبت نام ترم آینده می تواند از تخفیف 20 درصدی Top student استفاده کند.

سئولات رایج دوره های متوسطه
آیا امکان جهش به سطوح بالاتر وجود دارد؟

بله. با نظر اولیه مدرس مربوطه و سپس تایید کارشناس و مسئول مرکز و همچنین در صورت امکان وجود ظرفیت در سطح بالاتر.

روند آزمون تعیین سطح به چه صورت است؟

زبان آموزان مي توانند با تماس تلفنی يا مراجعه حضوری به شعب، وقت تعيين سطح رزرو کنند. مدرس هر سطح مي تواند تا جلسه ی چهارم كلاس با محك زدن سطح زباني زبان آموزان آن ها را برای تعیین سطح مجدد معرفی و یا Upgrade یا Downgrade كند كه در اين صورت افراد برای مصاحبه مجدد به مسئول مركز مربوطه ارجاع داده مي شوند.

چرا گاها تعطیلات میان ترم در نظر گرفته نمی شود؟

در برنامه ریزی تقویم آموزشی زبان پلاس که به صورت سالانه تنظیم می شود، کارشناسان مربوطه با در نظر گرفتن تعطیلات رسمی در طول سال و فشردگی برنامه ی تحصیلی و کاری دانشجویان سعی در تدوین برنامه ای در راستای رفاه دانشجویان دارند که متاسفانه در برخی ترم ها در طول سال امکان برنامه ریزی تعطیلات میان ترم وجود ندارد.

آیا می توان گواهی اشتغال به تحصیل گرفت؟

بله. متقاضیان ای گواهی می توانند با مراجعه به کانتر ثبت نام محل تحصیل خود، با تکمیل فرم مربوطه، جهت گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کنند.

سئولات رایج دوره های پیشرفته
Upgrade و Downgrade شدن زبان آموز بر اساس چه معیارهایی است؟

نظام ارزیابی پیشرفت زبان آموزان در آکادمی زبان پلاس بر مبنای عملکرد آن ها در هر چهار مهارت زبان و همچنین دانش زبانی است. البته تمرکز این نظام که برگرفته از نظام تدریس موسسه است بر پایه ی ارزیابی مهارت Speaking است.

آیا ارزیابی مدون در مورد نقاط قوت و ضعف زبان آموز در پایان ترم ارائه می شود؟

ارزیابی زبان آموزان در طول ترم توسط مدرس کلاس و پایان هر ترم با برگزاری آزمون فاینال و 2 آزمون شفاهی ( Oral ) توسط مدرس دیگر انجام می شود.

چه کسی پاسخگوی مسائل مربوط به کلاس بندی هاست؟

کلاس بندی ها توسط مسئول مرکز و با در نظر گرفتن امکانات و محدودیت های موجود صورت می پذیرد.

چگونه می توان پیشنهاد ویا اصلاحیه ای بر امور آکادمی زبان پلاس ارائه کرد؟

زبان آموزان می توانند پیشنهادات سازنده و یا طرح های اجرایی خود را به صورت کتبی با مسئول مركز و یا مستقیما با دفتر مرکزی از طریق ایمیل در ميان بگذارند.

مشاوره آنلاین ثبت نام
Call Now