قوانین شرکت در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان پلاس آکادمی:

ملزومات ورود به دوره

  1. داشتن لپ تاپ یا PC: شرکت در کلاس ها با موبایل بلامانع است ولی امکانات فضای ادوبی کانکت در موبایل محدود است. جهت مشاهده کلاس باید از لپ تاپ یا PC استفاده شود.
  2. دسترسی به اینترنت با سرعت بالای 512 K
  3. نصب و آپدیت Firefox browser
  4. نصب ورژن آپدیت اپلیکیشن ادوبی کانکت
  5. آپدیت بودن flash player

کنسل کردن؛ جابجا کردن یا انتقال دوره ثبت‌نام شده

پس از ثبت نام و انجام پرداخت در دوره‌های آنلاین امکان کنسل کردن، جابجا کردن دوره یا انتقال دوره به زمان دیگر به هر دلیل موجه یا غیر موجهی وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید در صورت عدم حضور در دوره (به هر علتی) هیچگونه وجهی به زبان آموز محترم عودت داده نخواهد شد. چنانچه به هر دلیلی امکان حضور آنلاین در کلاس را نداشتید، میتوانید فایل ضبط شده کلاس را پس از برگزاری آن در قسمت "مشاهده کلاس" تا 24 ساعت بعد از برگزاری کلاس مشاهده نمایید.

تست ورود به کلاس پیش از شروع دوره

تمامی زبان آموزانی که تجربه ترم اول حضور در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان پلاس آکادمی را دارند نهایت تا یک روز قبل از شروع کلاس توسط پشتیبانان فنی جلسه ای تلفنی تحت عنوان Tech-Check را دارند در این جلسه  تمامی راهنمایی ها و آموزش های لازم جهت شرکت در دوره ی آنلاین انجام خواهد شد .

 

اختلال اینترنت یا قطع صدای زبان‌آموز

پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت کیفیت بهتر کلاس، در صورت امکان در طول کلاس آنلاین خود، لپ‌تاپ یا سیستم کامپیوتری خود را توسط کابل شبکه به اینترنت وصل کنید و ترجیحاً از ارتباط Wifi  استفاده نکنید.

در صورت بروز اختلال یا کندی اینترنت از سوی زبان آموز، امکان مشاهده ویدئوی ضبط شده کلاس ظرف 24 ساعت فراهم است.

زبان آموز میبایست قبل از شروع جلسات اینترنت و sound settings و headset خود را چک کند.

مشکلات قطعی صدا و تصویر

پشتیبانان فنی به صورت مستمر در حال رصد و بررسی مشکلات فنی و کیفیت پخش صدا و تصویر می‌باشند. بنابراین چنانچه کوچکترین مشکلی از سمت پلاس آکادمی پیش آید، بلافاصله نقص فنی بوجود آمده از طریق گروه تلگرام به اطلاع زبان آموزان خواهد رسید. بنابراین چنانچه زبان‌آموز اطلاعیه‌ای مبنی بر مشکل فنی مشاهده نمی‌کند به این معنا است که کیفیت پخش صدا و تصویر عا‌لی است و اگر داوطلب همچنان مشکلی در دریافت صدا و تصویر دارد، این مشکل از سمت پلاس آکادمی نیست.

غیبت و تاخیر

در صورت غیبت بیش از چهار جلسه زبان آموز اجازه شرکت در آزمون پایان ترم را نخواهد داشت و این به منزله absent fail است.

در صورت تاخیر بیش از 15 دقیقه به دلیل ایجاد اخلال در فرآیند تدریس، زبان آموز اجازه شرکت در کلاس را ندارد.

فیلم ضبط شده کلاس

فیلم ضبط شده هر جلسه در سایت قسمت "مشاهده کلاس" تا 24 ساعت بعد قابل مشاهده می‌باشد . 

حداکثر ۱ تا ۳ ساعت پس از اتمام کلاس، فایل ضبط شده کلاس قابل مشاهده می‌باشد. این فایل تا 24 ساعت در حساب کاربری جهت مرور باقی خواهد ماند و پس از آن به صورت خودکار حذف می‌شود.

توجه نمایید فیلم ضبط شده کلاس به صورت اینترنتی و خودکار ضبط می‌شود. بنابراین این امکان وجود دارد در بخشهایی از فیلم ضبط شده به واسطه سرعت اینترنت، مشکلاتی نظیر قطع صدا و تصویر در فیلم نهایی باشد.

قوانین چت روم

ارسال ایمیل، شماره تماس و هرگونه لینک عضویت در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی و شبکه‌های مجازی دیگر در محیط چت روم اکیداً ممنوع می‌باشد و با توجه به رصد تمامی مطالب منتشر شده در چت روم توسط پشتیبانان کلاس، به محض مشاهده این موارد کاربر محترم بنابر قوانین ثبت ‌نام در دوره از کلاس اخراج خواهد شد. تکرار این مورد باعث لغو کامل دسترسی به کلاس می‌شود.

نحوه پشتیبانی و اطلاع‌رسانی در شرایط فورس ماژور

با توجه به ماهیت برگزاری دوره‌های آنلاین، اطلاع رسانی این دوره ها نیز صرفاً به صورت آنلاین از طریق تلگرام انجام خواهد شد. این اطلاع رسانی علی‌الخصوص در شرایط فورس ماژور حین برگزاری دوره‌ ها صرفاً از طریق گروه تلگرام کلاس ها انجام خواهد شد .

لازم به توضیح است پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات داوطلبان ثبت‌نام شده در دوره‌های آنلاین صرفا به صورت تلگرامی انجام می‌شود. لذا خواهشمندیم از تماس تلفنی یا ارسال پیام در اینستاگرام در زمینه مشکلات یا سوالات درباره دوره‌ آنلاین خود، خودداری فرمایید.

ورود همزمان با یک اکانت

امکان اشتراک گذاری حساب کاربری وجود ندارد و با هر حساب کاربری صرفاً یک نفر می‌تواند در کلاس حاضر شود. چنانچه حساب کاربری خصوصی زبان آموز در اختیار شخص دیگری برای ورود به کلاس قرار گیرد یا زبان‌آموز از ۲ دستگاه به صورت همزمان برای ورود به کلاس استفاده کند، هر ۲ اکانت وارد شده به صورت خودکار از کلاس اخراج و بلاک خواهد شد. لازم به توضیح است در صورت بلاک شدن اکانت، امکان حضور کاربر در ادامه کلاس و حتی سایر دوره‌های آنلاین وجود نخواهد داشت.

حق کپی رایت

انتشار محتوای دوره‌های آنلاین (عکس، فیلم، متن، صوت و فایل کلاسها) به هر نحو و از هر طریقی غیر قانونی محسوب می‌شود و در صورت مشاهده موارد خلاف مقررات، پلاس آکادمی با استفاده از ابزارهای حقوقی لازم از طریق مراجع ذیصلاح قانونی با قدرت پیگیری‌های لازم را برای شکایت و دریافت خسارت از فرد متخلف انجام خواد داد.